_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  Služby  ›  Služby pro prodávající

Pomůžeme vám prodat vaši nemovitost!

Chcete prodat byt, dům nebo jakoukoliv jinou nemovitost? A jste připraveni na nekonečné obíhání úřadů, dlouhé a drahé ladění smluv, neustálé telefonování se zájemci a na neustálou nervozitu, zda vše dopadne tak, jak jste si vysnili? Pokud vás tato představa nijak neláká, rádi vám s prodejem vaší nemovitosti pomůžeme. A dokážeme vám, že samotný prodej může proběhnout rychle, klidně za slušné peníze.

8 bezplatných služeb při prodeji nemovitosti

Protože si zakládáme na skvělém servisu, připravili jsme pro vás hned osm bezplatných služeb, které u nás můžete při prodeji bytu či domu využít.

1. Nezávazná prohlídka a stanovení prodejní strategie

Nezávazná prohlídka a prodejní strategie

Jste ve fázi zvažování a rozhodování? Domluvte si s námi nezávaznou návštěvu našeho makléře. Pomůže vám stanovit optimální prodejní cenu při ocenění nemovitosti a navrhne postup, jak vaši nemovitost nejlépe prodat.

 

2. Příprava nemovitosti k prodeji

Příprava nemovitosti k úspěšnému prodeji

Dobrá prezentace je polovinou úspěchu! Nemovitost odborně nafotíme, připravíme přesné a čtivé popisky a připravíme půdorysy i trojrozměrné plánky.

 

3. Propagace nemovitosti na internetu

Propagace nemovitosti na internetu

Postaráme se o vložení inzerátu s nemovitostí na vhodná místa na internetu, v klasické vývěsce ve městě a oslovíme i vytipované klienty z naší databáze. Zvýšíme tak šanci na rychlý prodej.

 

4. Prohlídky pouze vážných zájemců

Prohlídky pouze vážných zájemců

Makléř, který se vám bude osobně věnovat, vybere k prohlídce pouze vážné zájemce. Zváží jejich požadavky i finanční možnosti a nebude vás tak zatěžovat zbytečnými prohlídkami.

 

5. Kompletní finanční servis

Kompletní finanční servis

Pro vaše pohodlí můžeme zajistit také různé finanční služby včetně výběru vhodných úvěrů a zajistíme také advokátní úschovu kupní ceny. Podrobnější informace najdete v nabídce financování nemovitostí.

 

6. Kompletní právní servis

Kompletní právní servis

Připravíme vám veškeré smlouvy a právní dokumenty – od rezervační smlouvy přes smlouvu o smlouvě budoucí až po kupní smlouvu a smlouvu o úschově. Spolupracujeme s osvědčenými právníky, kteří ručí za bezpečnost a správnost celé transakce – dodatků mikroskopickým písmem se bát nemusíte.


7. Bezpečné podepsání smluv a předání nemovitosti

Bezpečné podepsání smluv a předání nemovitosti

Zorganizujeme podepsání smluv a ověření podpisů u právníka, vložíme smlouvy na katastr nemovitostí a připravíme vám také protokol při předávání nemovitosti.


8. Poprodejní servis

Poprodejní servis

Prodejem bytu, domu, chaty či jiné nemovitosti naše služby nekončí. Na vaše přání vám také ve vaší nové nemovitosti pomůžeme s převodem energií. Vypracováváme znalecké posudky a podáme za vás daňové přiznání.

Doporučte nemovitost – dáme vám 5000 Kč a více!

Znáte někoho, kdo kupuje nebo prodává nemovitost? Doporučte mu realitní kancelář PinkReal! Pokud se dohodneme a obchod proběhne, získáte provizi jako odměnu za doporučení. Kontaktujte nás s vaším tipem a řekneme vám více!

Co na tuto službu říkají naši zákazníci

Zdědil jsem dům a potřeboval jsem ho z finančních důvodů rychle prodat. Hned druhý den poté, co jsem oslovil realitní kancelář PinkReal, přijel pan Němec a dům nafotil. Během necelého měsíce byl dům prodaný. Výhodně, rychle a bez starostí – přesně tak, jak PinkReal sliboval...

Karel Novotný
Pink Real zajistil prodej RD

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.