_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  Služby

Služby Pink real

Běhat po úřadech, řešit smlouvy na vlastní pěst nebo na poslední chvíli shánět odhad ceny domu vás rozhodně nenecháme! Součástí naší péče je řada služeb, které vám pomohou se všemi důležitými oblastmi obchodů s nemovitostmi.

služby pro prodávající

služby pro
prodávající

služby pro kupující

služby pro
kupující

Pečlivě sestavený balíček osmi bezplatných služeb, se kterými půjde prodej vašeho domu, bytu či jiné nemovitosti jako po másle. Nemovitost připravíme k prodeji, zajistíme reklamu a vyřídíme veškeré právní náležitosti. Rychle, bezplatně a profesionálně.

 

Můžete k nám přijít jako úplní začátečníci, ale nemovitost budete nakupovat jako zkušení profíci. Dáme vám zdarma asistenci realitního makléře, kontrolu všech smluv a v případě zájmu pomůžeme i s financováním. S námi se při výběru nespálíte!

 

služby pro developery

služby pro
developery

dražby nemovitostí

dražby nemovitostí

Pro developerské projekty dokážeme nabídnout nejen podporu při výběru vhodné lokality, ale také kompletní servis v oblasti prodeje nově vystavěných nemovitostí či vyhledání nájemníků. Rádi vám navrhneme individuální služby na míru vašim potřebám!

Pomůžeme vám odvrátit nedobrovolnou dražbu vaší nemovitosti a najdeme řešení i pro zadlužené byty, domy a další objekty. Odkoupíme vaši nemovitost, peníze zajistíme do 48 hodin a po celou dobu vám dáme k dispozici zkušené právní poradenství.

 

financování

financování

právní servis a zastoupení

právní servis
a zastoupení

Dokážeme vám nabídnout financování nákupu nemovitosti za jedny z nejvýhodnějších podmínek na trhu včetně zvýhodněného pojištění. Spolupracujeme se všemi finančními ústavy poskytujícími úvěry na nemovitosti a jsme zcela nezávislí.

 

Díky spolupráci s renomovanou právnickou kanceláří vám dokážeme garantovat naprostou spolehlivost, profesionalitu a diskrétnost všech právních úkonů a smluv. Kdykoliv můžete také využít právní poradenství.

 

vypracování smluv

vypracování
smluv

odhady nemovitostí

odhady
nemovitostí

Již do pěti dnů pro vás vypracujeme libovolné smlouvy z oblasti obchodu s nemovitostmi. Návrh připravujeme vždy individuálně na míru každému případu. Smlouvy vám samozřejmě sestavíme i pokud nejste našimi klienty.

 

Zařídíme odhad tržní ceny nemovitosti před samotným prodejem. Postaráme se o to, aby byla nemovitost k prodeji za nejvyšší možnou cenu. Pro své klienty nabízíme služby v oblasti odhadu nemovitostí bezplatně.

 

Tři hlavní výhody realitní kanceláře Pink real

kolecko-1.png

Kompletní servis

Poskytneme vám veškeré služby na jednom místě. Od financování po právní zastoupení.

kolecko-2.png

Služby zdarma

Většinu našich služeb můžete využívat bezplatně. Ušetříte čas i peníze na poplatcích.

kolecko-3.png

Garance spokojenosti

Dodržujeme přísný etický kodex a uplatňujeme otevřenou politiku. Nic před vámi neskrýváme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.