_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  O nás  ›  Reference od klientů

Reference našich klientů

Co může být pro podnikatele větší odměnou než reference spokojených zákazníků? I my jsme proto připravili výběr referencí klientů, kterým jsme pomohli se složitým obchodem, zapeklitými smluvními vztahy nebo jen bleskově prodali byt po babičce.

Koupě rodinného domu zatíženého exekucemi

Není výjimkou, že se na naši realitní kancelář obrací klienti s požadavky, které vyžadují úplně jiný přístup, než je obvyklé. Příkladem může být přání koupit dům, který je zatížený exekucí či jinými dluhy. Nemůžeme sice slíbit zázraky do dvou dnů, ale i taková koupě jde s trochou trpělivosti realizovat. Příkladem může být dům pro paní Peterákovou:


Celých 24 let jsme s rodinou bydleli v malém nájemním bytě v centru Kutné Hory. Bohužel, vztahy s majitelem bytu se začaly zhoršovat, a neustále nad námi visela hrozba zvyšování nájemného. Rozhodli jsme se proto o koupi vlastního rodinného baráčku.

Zezačátku to šlo lehce. Našli jsme domek, který byl přesně takový, jaký jsme si vysnili. Oslovili jsme prodávajícího a realitního makléře a byli pevně rozhodnuti jej koupit. Pak ale začaly problémy. Makléř po nás požadoval neobvykle vysokou zálohu a nedokázal vysvětlit proč. Domku jsme se ale nechtěli vzdát, a proto jsme oslovili pana Aleše Němce z realitní kanceláře Pink Real, aby nám s koupí pomohl.

Pan Němec nám vyšel vstříc, a jaké bylo naše překvapení, když jsme se dozvěděli, že na dům je uvaleno několik exekucí a stávající majitel příliš nespolupracuje. Koupě rozhodně nebyla tak jednoduchá, jak jsme na začátku předpokládali. Přesto, po pár týdnech úsilí, se povedlo a my mohli oslavit své první Vánoce v novém domově.

Tímto bych chtěla panu Aleši Němcovi poděkovat za jeho nadmíru ochotné pracovní nasazení, jelikož vím, že to nebylo jednoduché. Zároveň chci za velkou pomoc poděkovat panu advokátovi Schüllerovi. Děkuji a přeji co nejvíce tak spokojených klientů, jako jsme my!

Lucie Petráková, Kutná Hora

Hledám menší byt ve městě

Klasickým přáním klientů naší realitní kanceláře, zejména mužů, je koupě bytu o menší rozloze – garsonky, 1+1 či 2+kk. S podobným požadavkem se na nás obrátil pan Baraňák, kterému jsme navíc pomohli u jím vybraného bytu ještě ušetřit:

 

Již delší dobu jsem hledal ke koupi menší byt v Kutné Hoře. Jeden mě oslovil svou dispozicí a lokalitou. Jeho prodej měl na starosti makléř Aleš Němec z realitní kanceláře Pink real, a proto jsem se na něj obrátil s dotazy a žádostí o prohlídku.

Ve všem mi vyšel maximálně vstříc, dostal jsem veškeré potřebné informace a byt si řádně prohlédl. Jediné, co bytu chybělo k dokonalosti, byla nižší cena. Za zkoušku ale člověk nic nedá, a na mé přání se panu Němcovi skutečně podařilo domluvit se stávajícím majitelem snížení ceny nemovitosti tak, jak jsem si představoval.

Celý prodejní i poprodejní servis proběhl profesionálně a v přátelské atmosféře. Za sebe mohu říct, že jsem byl s poskytnutými službami a přístupem pana Němce při koupi nemovitosti spokojen a mohu jej doporučit.

Jan Baraňák, Kutná Hora

Nový dům pro čtyřčlennou rodinu

Pokud klienti financují nákup nové nemovitosti z prodeje té stávající, a navíc ještě žádají o úvěr, může být celá transakce tak trochu závodem o čas. Do podobného presu se nechtěně dostala rodina Kolaříkova, která se dokonce ze dne na den ocitla bez střechy nad hlavou. Napínat vás nebudeme – dopadlo to dobře. Jak to celé probíhalo, nám sepsal přímo pan Kolařík:

 

Jsme čtyřčlenná rodina a donedávna jsme žili v bytě v Kutné Hoře. Již delší čas jsme hledali rodinný dům v okolí Kutné Hory, nejlépe v Malešově. Na internetu jsme jeden takový našli a hned zavolali panu Němcovi z realitní kanceláře Pink real, který měl dům v nabídce.

Bohužel, nebyli jsme zdaleka první, a na prohlídku jsme museli počkat, až na nás přijde řada. K naší velké radosti si nikdo dům závazně nerezervoval, a my se mohli jít podívat také. Dům byl za velmi rozumnou cenu, a hned při prohlídce jsme se ujistili, že máme možnost splnit si svůj sen o vlastním domečku. Náš vysněný rodinný dům jsme hned po prohlídce rezervovali.

Koupi domu jsme chtěli financovat úvěrem a z prodeje našeho bytu a chalupy. Prodej bytu a chaty jsme svěřili panu Němcovi, ale úvěr začala vyřizovat naše známá. Tehdy jsme si mysleli, že na vyřízení úvěru máme času dost. Ukázalo se to jako pořádný omyl. Byt se totiž podařilo panu Němcovi poměrně rychle prodat, a chata už také měla první zájemce.

Neúprosně se blížil den, kdy nám končila rezervace domu, my stále neměli vyřízený úvěr a na dům si brousili zuby další zájemci. Stalo se to nejhorší, co se mohlo stát. Termín rezervace domu nám vypršel a z nás se stali přes noc bezdomovci. O dům jsme přišli, byt byl prodaný, na chatu složena rezervace.

Měli jsme velké štěstí, že pan Němec nedal přednost penězům a neprodal dům dalším zájemcům. Vše s námi začal hned řešit a k naší velké úlevě se podařilo prodloužit rezervaci o potřebný čas a dům si šťastně koupit. Dál už bylo vše bez problémů. Všechny záležitosti spojené s nákupem domu i prodejem bytu a chaty se podařilo zdárně dokončit.

Za celou rodinu chci touto formou panu Aleši Němcovi poděkovat za jeho nadstandardní přístup ke své práci, a za to, že dal přednost morálce a etice před rychlým ziskem.

Rodina Kolaříkova – šťastní majitelé domu, Malešov

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.