_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  O nás  ›  Proč zvolit Pink real

Proč zvolit Pink real

Protože dobrého realitního makléře dělá mimo jiné schopnost vcítit se do potřeb klienta, připravili jsme pro vás stručný přehled důvodu proč zvolit naší kancelář z opačné strany. Ne ze strany makléře a obchodníka, ale z pohledu kupujícího či prodávajícího - zkrátka člověka, který s námi přijde do kontaktu nejčastěji. Budou tyto důvody zajímavé i pro vás?

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Máme všechny služby na jednom místě

Zajistíme vám odhadce, financování nemovitostí, právní servis i speciality typu dražeb a pomoci při exekucích. Nebudete muset obíhat úřady a kanceláře, vše vám připravíme tak, abyste ušetřili co nejvíce času. Čeká vás obchod bez starostí. Vše připravíme za vás a uděláme vše pro vaše pohodlí!

 

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Jsme transparentní. Víte, na čem jste

Neskrýváme se za značku a jdeme doslova s kůží na trh. Máme veřejný etický kodex, obchodní podmínky i reklamační řád. Vždy se můžete odvolat na naši garanci spokojenosti.

 

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Od začátku víte, kolik zaplatíte

Díky naší politice otevřenosti vždy znáte výši našich provizí. Neuznáváme jakékoliv skryté poplatky a nečekané sankce za neuzavření obchodu. Řada našich služeb je navíc bezplatná.

 

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Přistupujeme k vám jako k partnerovi

Pro nás nejste obyčejný zákazník. Náš etický kodex zaručuje, že se k vám budeme chovat na nejvyšší profesionální úrovni. Navíc je za námi mnoho spokojených klientů a jejich reference.

 

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Věnuje se vám zkušený makléř

Zakládáme si na odborných znalostech a zkušenostech všech členů našeho týmu. Řešení zvláštních případů nebo složitých obchodních kauz nebudeme vymýšlet na koleni, ale využijeme služeb některého z našich specializovaných partnerů.

 

Proč zvolit realitní kancelář Pink real

Jsme aktivní a pracujeme efektivně

U nás se nemusíte ničeho doprošovat. Jsme nadšenci a naše práce nás opravdu baví. Uděláme vše pro to, aby obchod proběhl rychle, efektivně a za nejvýhodnějších možných podmínek pro vás.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.