_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  O nás  ›  Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Pink real

Zakládáme si na 100% transparentnosti, otevřených vztazích a vzájemné důvěře. Vždyť býváme u těch nejdůležitějších rozhodnutí v životě mnoha klientů. Proto jsme se rozhodli na internet umístit i své obchodní podmínky. Prostudujte si je a přesvědčte se, že před vámi nemáme co skrývat.

Obchodní podmínky Růžové reality, s r.o.

1.    Základní pojmy

 • Realitní kancelář Pink real
  Realitní kancelář Pink real je každá fyzická či právnická osoba podnikající na území České republiky v oblasti obchodu s realitami, která je oprávněna nabízet služby společnosti Růžové reality, s.r.o.
 • Realitní makléř
  Realitním makléřem se rozumí osoba podnikající v oblasti obchodu s realitami, která je smluvně zavázána k realitní kanceláři Pink real. Makléři pracují na základě plné moci od společnosti Růžové reality, s.r.o.
 • Klient
  Klient je jakákoliv fyzická nebo právnická osoba, která využívá služeb Realitní kanceláře Pink real nebo jejich realitních makléřů.
 • Příkazní smlouva
  Na základě příkazní smlouvy poskytuje realitní kancelář Pink real své služby. Příkazní smlouvu uzavírá realitní kancelář Pink real a klient.

2.    Etický kodex

Realitní kancelář Pink real i všichni její realitní makléři se při poskytování služeb řídí veřejným etickým kodexem.

3.    Realitní makléři

Makléři jsou neustále vzděláváni ve všech oblastech potřebných pro kvalitní práci při zprostředkování obchodu a služeb s realitami. Realitní makléř vás během celého obchodu průběžně informuje o jeho stavu a bezodkladně vás informuje o každé nové skutečnosti.

4.    Proces prodeje

Kompletní prodejní proces vám podrobně vysvětlí realitní makléř při nezávazné informativní schůzce.

5.    Smluvní vztahy

Realitní kancelář Pink real i všichni její makléři poskytují své služby na základě písemných smluv dle platných zákonů ČR a bez rozhodčích doložek.

6.    Úschova peněz

Po celou dobu trvání obchodu využívá realitní kancelář Pink real i její makléři pro peněžní transakce advokátní úschovu.

7.    Pojištění odpovědnosti za škodu

Realitní kancelář PinkReal i všichni její makléři jsou povinně pojištěni na odpovědnost za škodu.

8.    Reklamace

V případě nespokojenosti může klient využít svého práva na reklamaci dle platného reklamačního řádu, který je veřejně dostupný na internetových stránkách www.pinkreal.cz.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.