_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  O nás

O nás

Seznamte se s realitní kanceláří Pink real! Zakládáme si na vzájemné důvěře, otevřenosti a dodržování jasného etického kodexu. Abychom vám fungování naší kanceláře co nejvíce přiblížili, připravili jsme pro vás podrobné informace o všech důležitých součástech naší práce.

Tým Pink Real

makléři
Pink real

Proč zvolit Pink real?

proč zvolit
Pink real?

Jak bychom se sami charakterizovali? Jako nadšení profesionálové v oblasti prodeje nemovitostí. Podívejte se, kdo s vámi bude jednat, kdo vám pomůže prodat vaši nemovitost, a kdo bude připraven splnit jakékoliv vaše požadavky.

 

Vybrali jsme nejčastější důvody, proč si naši klienti vybrali pro prodej bytu, pronájem domu či vyhledání nemovitosti ke koupi právě naši kancelář. Věříme, že stručně a jasně napsané zkušenosti ostatních pomohou v rozhodování i vám.

 

Reference spokojených klientů Pink real

reference
od klientů

 Garance spokojenosti realitní kancelář Pink real

garance
spokojenosti

Udržovat spokojenost našich klientů během celého obchodu i po něm je pro nás klíčové. Jak se nám to daří, můžete posoudit při prohlížení referencí klientů, kterým jsme pomohli prodat nemovitost, najít nájemníky nebo vyřešit problém s exekucí.

 

Jen u nás dostanete reálné garance spokojenosti – při každém obchodu se striktně řídíme pečlivě vybranou sadou pravidel, která klientům Pink real garantují spokojenost s našimi službami. Pracujeme pro vás na maximum!

 

Členství v asociacích

členství
v asociacích

Etický kodex Pink real

náš etický kodex

Nežijeme v izolaci, ale vzděláváme se a jsme v kontaktu se svými kolegy z dalších kanceláří. Členství v profesní asociaci nám umožňuje srovnávat svou práci s ostatními a pomáhat při vytváření standardů v našem oboru.

 

Nahlédněte do veřejného etického kodexu naší realitní kanceláře a zjistěte, jaká pravidla budeme při našem společném obchodu dodržovat! Etickým kodexem se řídí každý z našich realitních makléřů a jeho dodržování je naší prioritou.

 

Naši partneři

naši
partneři

Obchodní podmínky realitní kanceláře Pink real

obchodní
podmínky

Spolupracujeme s celou řadou bank a pojišťoven, renomovanou právnickou kanceláří a mnoha dalšími subjekty. Jedině spoluprácí s nejlepšími ve svém oboru nám dovoluje poskytovat komplexní služby na jednom místě.

 

Prohlédněte si naše veřejné obchodní podmínky a přesvědčte se, že skryté poplatky, právní kličky a pochybné sankce u nás nemají místo! Při nákupu i prodeji nemovitostí s naší kanceláří vždy přesně víte, na čem jste.

 

Reklamační řád realitní kanceláře Pink real

reklamační řád

Volná místa v realitní kanceláři Pink real

volná
místa

Nejste s našimi službami spokojeni? Můžete využít své právo na reklamaci a nechat nás vše napravit. Své chyby nebudeme zametat pod koberec, ale přistoupíme k nim čelem a budeme je aktivně řešit k vaší plné spokojenosti.

 

Líbilo by se vám rozšířit tým Pink real? Stát se jedním z nás, bojovat za práva klientů, hledat ty nejvhodnější nemovitosti a rozvinout v sobě obchodního ducha? Pak se podívejte na aktualizovaný seznam volných míst.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.