_CONFIG_WEB_MOTTO
_HLEDAT
Jste zde:    Hlavní strana  ›  Novinky

Růžové novinky

Sledujeme pro vás každou změnu zákona, každý záchvěv na trhu s nemovitostmi, každý výkyv cen. Neustále se udržujeme v obraze a dění kolem přizpůsobujeme svou nabídku i poskytované služby. Rádi vás budeme vzdělávat – pokud budete chtít. Pohodlně se usaďte a začtěte se do zajímavých informací ze všech koutů světa realit, které pro vás pravidelně vybíráme!

Přestěhovali jsme se!

Změnili jsme sídlo – od dubna nás najdete v Kutné Hoře na Anenském náměstí 371. Pokud prodáváte nebo hledáte nemovitost, rádi vám pomůžeme. Těšíme se na vás!

Prodej nemovitostí ohrožuje právní chaos

Nákup nemovitosti často provází napětí, aby nějaká formální okolnost či chyba v kupní smlouvě nezhatila celý prodej. Chvíle čekání na obálku s modrým pruhem, stvrzující nabytí vlastnických práv, tak provází nervozita a pocit nejistoty.

více »

Černá můra pro pronajímatele bytů – notoričtí neplatiči

Zájem o nájmy v poslední době roste, ale pronajímatelům přibývá velká starost: ve výběru nových nájemníků musí být stále ostražitější. Roste počet nájemníků, kteří buď vůbec nechtějí platit nájemné nebo ani nemají nájem z čeho hradit.

více »

V čem spočívají hlavní výhody pojištění nájmu

Zpomalená ekonomika korunovaná lednovým zpožděním výplaty sociálních dávek způsobila na počátku nového roku kromě jiného i podstatné zhoršení platební schopnosti mnohých nájemců bytů. Za této situace uvítali pronajímatelé novou službu na našem trhu spočívající v možnosti pojištění nájmů.

více »

Hodnota nemovitostí v lukrativních oblastech poroste

Realitní odborníci předpovídají i přes přetrvávající obtížné podmínky na realitním trhu v příštích letech další růst cen nemovitostí a pozemků v některých lukrativních oblastech.

více »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.